Елітний ЖК від надійного девелопера

ЖК «Акрополь» – це розкішний шестиповерховий житловий комплекс класу «де люкс», який розташовується в престижному районі Києва за адресою вул. Лук’янівська 6. Цей будинок відповідає найвищим вимогам сучасних покупців елітної нерухомості: новітні матеріали і технології будівництва, незвичайна архітектура, ландшафтний дизайн території.

Тут передбачені просторі холи з авторським дизайном інтер’єру; великі, світлі, зручні і розкішні квартири. Прибудинкова територія та паркінг будуть знаходитися під цілодобовою охороною, доступ в будинок буде контролюватися адміністратором.

Девелопер проекту – компанія «Акрополь», яка вже 6 років успішно реалізує проекти житлової нерухомості в передмісті столиці. «Акрополь» має репутацію надійної і стабільної компанії, яка завжди виконує всі зобов’язання перед своїми клієнтами. На рахунку девелопера – 22 житлових будинки, в яких живуть майже 1000 сімей.

У 2016 році житловий комплекс «Карат», будівництвом якого займається «Акрополь», був визнаний кращою новобудовою бізнес класу в Київській області. Керівник компанії Дмитро Войцех входить до ради директорів найбільшого галузевого об’єднання – Конфедерації будівельників України.

Житловий комплекс «Акрополь» стане візитною карткою девелопера в Києві і гордістю його творців і мешканців.